دستگاه کار گذاشته شده در بخش اداری شرکت فولاد مبارکه

شرکت فناور فرتاک اسپادانا در زمینه تولید دستگاه های ضد عفونی کننده و تجهیزات پزشکی فعالیت دارد ، حال توانسته با کمک کارشناسان مجرب خود در زمینه ی ساخت دستگاه هوشمند گیت ضد عفونی کننده به موفقیت دست یابد .

در اسفندماه که بحران کرونا در کشورمان مطرح شد، بهداشت عمومی از جمله سطوح بسیار مورد توجه قرار گرفت از همین رو این شرکت به مدیریت دکتر امامی ، آغاز شد اگرچه برای دستیابی به این دستگاه هوشمند و کامل، هزینه های مالی و زمانی ، پرداخت شده که اجتناب ناپذیر بوده ، اما بعد از گذشت چند ماه به این موفقیت دست یافتند

دستگاه گیت ضد عفونی کننده، با سیستم پاشش بسیار ریز باعث شده است که مورد توجه بسیاری از کارخانه ها و مکان های کسب و کار عمومی قرار گیرد. شرکت فولاد مبارکه اصفهان از این موقعیت استفاده کرده و برای کارمندان خود از دستگاه این شرکت بهره گرفته است.

در حال حاضر چندین دستگاه در شرکت های معتبر، رستوران ها و مکان های پر تردد از جمله فروشگاه های بزرگ توسط مجموعه فناور فرتاک نصب و راه اندازی شده است.

این دستگاه در دو بخش این شرکت بزرگ نصب و راه اندازی شد یکی در بخش اداری شرکت و دیگری در کارخانه اصلی شرکت.

دستگاه کار گذاشته شده در بخش اداری شرکت فولاد مبارکه

دستگاه کار گذاشته شده در بخش اداری شرکت فولاد مبارکه

 

جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این دستگاه می توانید به صفحه ویژگی های این محصول مراجعه فرمایید: سیستم ضد عفونی کننده انسانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *