استانداردهای بهداشتی بالاتر از گذشته است. روشهای ضدعفونی جدید در جهان ایجاد شده است که بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد.

قدم به قدم ، جامعه تقریباً در همه کشورها راه بازگشت به زندگی عادی را پیدا شده است. شرکتها به مرور زمان مجاز به شروع مجدد فعالیت های تجاری خود می شوند، کودکان مجاز به بازگشت به مدرسه می شوند، خرده فروشان و تجارت غذا نیز بتدریج با روش های مطمئن مقابله با ویروس کرونا راه بازگشت به زندگی روزمره را پیدا می کنند.

با توجه به پیش رفت های نوآورانه در مدت زمان بسیار کوتاهی ، ما موفق به ایجاد یک تونل ضد عفونی برای ضد عفونی کلی افراد و اشیاء شدیم.

این دستگاه ها با توجه به اینکه زندگی ها در کنار ویروس کرونا باید به حالت عادی بازگردد می تواند بسیار راه گشا باشد.

ضد عفونی از سر تا پا از طریق تونل ضدعفونی کننده

تونل ضد عفونی نوعی اسپری هوای آزاد برای ضدعفونی کردن سر تا پا است.

تونل ضدعفونی ساختاری ویژه متشکل از یک سازه آلومینیومی، PVC یا استیل می باشد، سقف و دیوارهای جانبی آن مجهز به سیستم نازل است. خط نازل از جنس استنلس استیل به یک ایستگاه پمپاژ خارجی متصل شده است که مواد ضد عفونی کننده را به داخل نازل های فردی هدایت می کند. اینها پراکندگی مواد ضد عفونی کننده را در بسیاری از ذرات ریز ، که یک غبار بسیار ریز تشکیل می شود ، تشکیل می دهد که در تمام سطوح مانند لباس ، کفش یا اشیاء دیگر در تونل مستقر می شود.

به لطف سرعت رسوب بسیار کم (= سرعت غرق شدن یا تنظیم سرعت) غبار ، بسیاری از قطرات ریز نیز به سوله های بسیار پنهان می رسند. علاوه بر این ، تضمین می کند که هیچ گونه رطوبت وجود ندارد. به همین ترتیب ، ضد عفونی کننده اثری روی چرم کیف یا پارچه های لباس باقی نمی گذارد.

از این رو ، افراد موجود در تونل ضد عفونی به طور کامل از سر تا انگشت پا ضد عفونی می شوند. این با اطمینان می تواند هر باکتری ، ویروس یا قارچ که به لباس ، کفش ، کیف یا اشیاء دیگر بچسبند را از بین ببرد.

مانند تمام محصولات Mastertent ، تونل به سرعت و بدون ابزار تنظیم می شود.

 

گیت ضد عفونی

 

اجزای تونل ضد عفونی کننده چیست؟

نازل آب پاش

نازل آب پاش

ماده ضروری تونل ضدعفونی شامل یک قاب آلومینیومی ، یک سقف و دو دیواره ، یک خط نازل ، یک ظرف برای ضد عفونی کننده و یک پمپ خارجی است که مواد ضد عفونی کننده را به خط نازل منتقل می کند.

قطعات با جزئیات:

قاب آلومینیومی ۱،۵ ۴ ۴،۵ متر با ۸ پا و ارتفاع معابر ۲،۲۰ متر
سقف آکسفورد ۵۰۰ ۱،۵ ۱.۵×۴،۵ متر با ۴ خواب (در وسط در هر طرف سقف)
۲ پیاده رو آکسفورد ۵۰۰D از هر ۴.۵ متر
۸ صفحه پایه گالوانیزه
روشنایی LED
کف لاستیکی ۱،۵×۴،۵ متر
خط نازل استیل
سیستم پمپ خارجی در آلومینیوم از:

کابینت را با مانع سبک و رله زمان تغییر دهید
پمپ فشار بالا (۷۰ بار) ، ظرفیت آب ۰،۵ لیتر در دقیقه
پمپ دوز اتوماتیک
نگهدارنده ظرف ضد عفونی کننده
فیلتر آب
کنسانتره ضد عفونی کننده که بطور انحصاری برای تونل ساخته شده است ، در بسته کامل تونل ضدعفونی قرار نمی گیرد.

 

به سادگی پیشرفته ، به سادگی بهتر

چرا باید تصمیم بگیرید که یک تونل ضد عفونی از Mastertent انجام دهید؟ ما شش دلیل غیرقابل باور وجود دارد که تونل ضد عفونی بسیار حرفه ای ما را بی نظیر می کند:

کمترین میزان مصرف برق. این تونل فقط به ۱ کیلو وات برق نیاز دارد که کمتر از سشوار است.
کمترین میزان مصرف آب و مواد ضد عفونی کننده. با استفاده از یک کنسول ۱۰ لیتر کنسانتره ضد عفونی کننده ، می توان تا ۱۱۰۰۰ فرآیند ضد عفونی را انجام داد. در عین حال ، میزان اتلاف آب در طی فرایند به طور قابل توجهی پایین تر از سایر مدل ها است.
ضد عفونی کننده ۱۰۰٪ بی ضرر است. مخلوط کنسانتره و آب دارای pH 7 است. مقدار pH آب آشامیدنی تمیز بین ۷ تا ۸.۵ است.
پمپ هوشمند فشار قوی. با ۷۰bar فشار قابل توجهی بیشتر از پمپ های فشار قوی ۲-۳bar در بازار ایجاد می کند. در نتیجه قطرات بسیار کمتری و غبار ظریف تر ساخته می شوند که می توانند در زمان کمتری یک منطقه بزرگتر را ضد عفونی کنند.
تعمیر و نگهداری بدون متخصص. نازلهای جداگانه را می توان به راحتی شسته ، تمیز یا جایگزین کرد.
طراحی شده برای ماندگاری. پمپ مخصوص چرخه مداوم طراحی شده است. علاوه بر این ، مواد ضد عفونی کننده فقط درون پمپ مخلوط می شود و بنابراین بیشتر طول می کشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *